O inwestycji

Inwestycja

Zielony Dom to Twoja inwestycja w spokój i bezpieczeństwo. Zadbaliśmy o wszystkie detale – z myślą o Twojej wygodzie i ekologii. Wszystkie domy są wyposażone w pompy ciepła i systemy rekuperacji.

Ikona

Nasza inwestycja opiera się na gruntownie przemyślanym projekcie, charakteryzującym się dbałością o każdy detal.

Zielone Osiedle znajduje się w sercu Łozisk – pięknej wsi położonej nieopodal Piaseczna, w gminie Lesznowola. W tej spokojnej okolicy powstaje osiedle domów jednorodzinnych, wspaniałe miejsce do życia.
Obecnie trwa II etap inwestycji. To 28 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, każdy o powierzchni 155 m2 wzniesiony zostanie na ok. 500 m działce.
Zielone Osiedle to inwestycja firmy Technico Development.

Ikona

Estetyczne wykończenie dróg, chodników i podjazdów, a do tego nowe nasadzenia – najbliższe otoczenie będzie jeszcze piękniejsze.

Zielone Osiedle zostało zaplanowane tak, aby wszystkie lokale były maksymalnie przyjazne i wygodne dla mieszkańców o różnych wymaganiach. Na parterze każdego segmentu przewidziano kuchnię z jadalnią, salon z wyjściem do ogrodu, toaletę, a także garaż.

Projekt budynków zakłada duże możliwości adaptacyjne. Dzięki temu układ pomieszczeń można zmienić w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom. Na piętrze - zgodnie z projektem – znajdują się trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Dodatkową przestrzeń zapewni poddasze o powierzchni 25m2.

Moje Zielone Osiedle
Doskonale
zaprojektowane przestrzenie
14
domów
jednorodzinnych
dwulokalowych
155 m2
powierzchnia
każdego lokalu
500 m2
powierzchnia
działki dla 1 lokalu

Zalety domów na Zielonym Osiedlu

Własny ogródek

Nieograniczony dostęp, abyś mógł cieszyć się bliskością przyrody w każdej chwili!

Garaż

Nie musisz martwić się tym, gdzie zaparkujesz samochód. Zawsze będzie chroniony!

Bliskość przyrody

Lokalizacja w otoczeniu mnóstwa terenów zielonych – takie sąsiedztwo to najlepszy balsam dla duszy i ciała!

Bliskość sklepów

W pobliżu znajdują się również sklepy, dzięki czemu w każdej chwili masz dostęp do wszystkiego, co potrzebne!
Ikona

Zielone Osiedle znajduje się przy ulicy Fabrycznej w Łoziskach, w Gminie Lesznowola.

Taka lokalizacja gwarantuje bezproblemową komunikację z Piasecznem i Warszawą. Ogromnym atutem położenia naszego Osiedla jest nowa arteria komunikacyjna „Puławska bis” – data udostępnienia ciągu głównego planowana jest już na listopad 2022 r.

Ikona

Za sprawą nowych nasadzeń roślinnych otoczenie jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności.

Zielone Osiedle zostało zaplanowane z myślą o tych, którzy poszukują ucieczki od zgiełku miasta.

Wszystkie domy będą miały nowoczesne, ekologiczne i niskoenergetyczne systemy ogrzewania i wentylacji: powietrzne pompy ciepła z ogrzewaniem podłogowym, a także rekuperację.

Deweloper
Technico - to solidny
i doświadczony deweloper
Ikona

Zapraszamy Państwa do II etapu naszej inwestycji Zielone Osiedle. Cieszymy się, że możemy tworzyć piękne i przyjazne miejsca do życia, które doceniło już tak wielu Klientów.

Spółka Technico Development Sp. z o.o. Sp.k. powstała jako developerski odłam firmy Technico Facility Engineering Sp. o.o., która od lat funkcjonuje jako biuro projektowe oraz generalny wykonawca budowlany. Dzięki 20-letniej obecności na rynku możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem, które wykorzystujemy przy tworzeniu własnych projektów.
„Zielone Osiedle" jest owocem połączenia wiedzy, praktyki i wielkiej pasji. Najlepszą gwarancją jakości naszych usług jest ogromne zainteresowanie Inwestycją w I etapie. Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie.
Profil i historię firmy prezentujemy pod adresem: www.technico.pl