O inwestycji

Inwestycja

Zielony Dom to Twoja inwestycja w spokój i bezpieczeństwo. Zadbaliśmy o wszystkie detale – z myślą o Twojej wygodzie i ekologii. Domy będą wyposażone w pompy ciepła i systemy rekuperacji.

Ikona

Nasza inwestycja opiera się na gruntownie przemyślanym projekcie, charakteryzującym się dbałością o każdy detal.

Zielone Osiedle to najnowsza inwestycja firmy Technico Development. Nowe domy – jednorodzinne dwulokalowe powstają w samym sercu Łozisk – pięknej wsi położonej nieopodal Piaseczna, w gminie Lesznowola.

Osiedle będzie się składać z 22 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w cichej i spokojnej okolicy. Wszystkie lokale o powierzchni 149m2 wzniesione zostaną na ok. 500m działkach.

Ikona

Estetyczne wykończenie dróg, chodników i podjazdów, a do tego nowe nasadzenia – najbliższe otoczenie będzie jeszcze piękniejsze.

Zielone Osiedle zostało zaplanowane tak, aby wszystkie lokale były maksymalnie przyjazne i wygodne dla mieszkańców o różnych wymaganiach. Na parterze każdego segmentu przewidziano kuchnię z jadalnią, salon z wyjściem do ogrodu, toaletę, a także garaż.

Projekt budynków zakłada duże możliwości adaptacyjne. Dzięki temu układ pomieszczeń można zmienić w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom. Na piętrze - zgodnie z projektem – znajdują się trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Dodatkową przestrzeń zapewni poddasze o powierzchni 25m2.

Doskonale
zaprojektowane przestrzenie
11
nowoczesnych
bliźniaków
149 m2
powierzchnia
każdego lokalu
500 m2
powierzchnia
działki dla 1 lokalu

Zalety domów na Zielonym Osiedlu

Własny ogródek

Nieograniczony dostęp, abyś mógł cieszyć się bliskością przyrody w każdej chwili!

Garaż

Nie musisz martwić się tym, gdzie zaparkujesz samochód. Zawsze będzie chroniony!

Bliskość przyrody

Lokalizacja w otoczeniu mnóstwa terenów zielonych – takie sąsiedztwo to najlepszy balsam dla duszy i ciała!

Bliskość sklepów

W pobliżu znajdują się również sklepy, dzięki czemu w każdej chwili masz dostęp do wszystkiego, co potrzebne!
Ikona

Zielone Osiedle zlokalizowane będzie przy ulicy Fabrycznej w Łoziskach, w Gminie Lesznowola.

Takie położenie gwarantuje bezproblemową komunikację z Piasecznem i z Warszawą. Dodatkowym atutem położenia naszego Osiedla jest planowane na 2022 rok oddanie do użytku nowej arterii komunikacyjnej „Puławska bis”.

Ikona

Za sprawą nowych nasadzeń roślinnych otoczenie jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności.

Zielone Osiedle zostało zaplanowane z myślą o tych, którzy poszukują ucieczki od zgiełku miasta.

Wszystkie domy będą miały nowoczesne, ekologiczne i niskoenergetyczne systemy ogrzewania i wentylacji: powietrzne pompy ciepła z ogrzewaniem podłogowym, a także rekuperację.

Deweloper
Technico - to solidny
i doświadczony deweloper
Ikona

Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić Państwa do naszego świata i przekonać, że Zielone Osiedle to najlepszy wybór na stworzenie miejsca, które będzie można nazwać Domem.

Spółka Technico Development Sp. z o.o. Sp.k. powstała jako developerski odłam firmy Technico Facility Engineering Sp. o.o., która od lat funkcjonuje jako biuro projektowe oraz generalny wykonawca budowlany. Dzięki 20-letniej obecności na rynku możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem, które wykorzystujemy przy tworzeniu własnych projektów. Najlepszą gwarancją jakości naszych usług jest szerokie grono zadowolonych klientów.
„Zielone Osiedle" jest więc owocem połączenia wiedzy, praktyki i wielkiej pasji. Pełen profil i historię firmy prezentujemy pod adresem: www.technico.pl